YÖS EĞİTİMLERİMİZYÖS ‘e hazırlanan öğrenciler için kurs programı;

 

YÖS ‘ün kapsadığı konuların anlatımı, tekrarı ve yoğun test çalışmalarından oluşmaktadır. YÖS  gruplarımız hafta içi sınıfları / hafta sonu sınıflarının yanı sıra derslerin Türkçe veya İngilizce olarak anlatıldığı sınıflar olmak üzere gruplara ayrılır. YÖS hazırlık gruplarımızda  dersler dışında,  öğrencilerimize grup olarak ya da bire bir etüd dersleri programlamakta, öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda  deneme sınavı ya da tarama sınavı sonuçlarına göre ek dersler verilmektedir. . 

 

Kurslarımıza katılmak için yurt dışından Türkiye’ye gelecek öğrencilerimiz, kurslarımıza önceden kayıt yaptırarak, kendilerine gönderilecek olan “Kabul Mektubu” (Acceptance Letter) ile ülkelerindeki Türkiye büyükelçiliklerinden ve konsolosluklarından öğrenim vizesi talebinde bulunabilmekte, böylece Türkiye’ye öğrenim vizesi ile giriş yaptıktan sonra oturma izni alabilmektedirler.

Kadromuz YÖS eğitimlerinde deneyimli, kitap yazarı, alanında uzman yerli ve yabancı eğitmenlerimiz, Üniversitelerin öğrenci kabul ve yerleştirme mevzuatlarına hakim rehberlik servisimizden oluşmaktadır.     

Çeşitli ülkelerden dolayısıyla çeşitli eğitim sistemlerinden gelmiş öğrencilerimizin farklı metot ve tekniklerle öğrendiklerini biliyoruz. Öğrenci için uygun öğretim yollarını  farklı dillerde kullanarak 100% başarıyı hedefliyoruz.Eğitim kalitesinin fiziksel ve sosyal ortamlarının sağlanmasının yanı ortamında önemine inanıyor, sizlerle 12-14 kişilik geniş ve ferah sınıflarda çalışma imkânı sunuyoruz.

Başarımızı daha da pekiştirmek için sene içi çalışmalarımızı her yıl planlı bir şekilde önceden hazırlıyoruz.

 

 

HİZMETLERİMİZ

 Kabul Mektubu ve İkamet İzni
 12-14 Kişilik Modern Sınıflar
 Farklı Dillerde Ders Anlatımı
 Ücretsiz Kurs Materyalleri
 Her Yıl Üniversitelerin YÖS İçeriklerine Göre Yenilenen Eğitim Programı
 Deneme Sınavları, Testler, Etütler, Öğrenci Performans Takibi
 Sınav Başvuruları, Sınav ve Üniversiteye Kayıt Aşamalarında Rehberlik  Hizmeti
 Kalacak Yer ve Diğer Hizmetler...

 

 

DERS MATERYALLERİMİZ

 

Kurslarımıza kayıt yaptıran YÖS hazırlık öğrencilerine  aşağıdaki kitaplar ücretsiz olarak verilecektir;

 

 KİTAP ADI  KİTAP İÇERİĞİ
 YÖS MATEMATİK  Konu Anlatımlı Ders Kitabı
 MATEMATİK TEST KİTABI  Çözümlü Test Kitabı
 GEOMETRİ  Konu Anlatımlı Test Kitabı
 GENEL YETENEK IQ-1  Test Kitabı
 GENEL YETENEK IQ-2  Soru Bankası
 TÜRKÇE (A1,A2,B1,B2,C1,C2)  Tüm Düzeyler İçin Kitap ve Testler
 1985-2015 YÖS SORULARI  Çıkmış Sınav Sorularını İçeren Kitapçıklar
 YÖS TEST KİTABI  Deneme Testleri ve Soru Çözümleri
 DENEME SINAVLARI  20 Adet 

 

YÖS EĞİTİMİ AŞAMALARI

 

1.KAYIT AŞAMASI

Kurslarımıza katılmak için yurt dışından Türkiye’ye gelecek öğrencilerimiz, kurslarımıza önceden kayıt yaptırarak, kendilerine gönderilecek olan “Kabul Mektubu” (Acceptance Letter) ile ülkelerindeki Türkiye büyükelçiliklerinden ve konsolosluklarından öğrenim vizesi talebinde bulunabilmekte, böylece Türkiye’ye öğrenim vizesi ile giriş yaptıktan sonra oturma izni alabilmektedirler.

 

2.SINIF PLANLAMASI

 

Sınıflarımız 12 – 14 kişilik seviye gruplarından oluşmaktadır. YÖS gruplarımız hafta içi sınıfları / hafta sonu sınıflarının yanı sıra derslerin Türkçe, farsça veya İngilizce olarak anlatıldığı sınıflar olmak üzere farklı gruplara ayrılır. Sınıflarda akıllı tahta ve projeksiyonda dahil olmak üzere interaktif eğitim materyalleri bulunmaktadır.

 

 

3.EĞİTİM AŞAMASI

YÖS ‘ün kapsadığı konuların anlatımı, tekrarı ve yoğun test çalışmalarından oluşmaktadır. YÖS hazırlık gruplarımızda dersler dışında,  öğrencilerimize grup olarak ya da bire bir etüd dersleri programlamakta, öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda deneme sınavı ya da tarama sınavı sonuçlarına göre ek dersler verilmektedir. Öğrenciler paralel olarak eğitim süresince Türkçe Eğitimlerini de devam ettirmektedir.

 

4.SINAV DÖNEMİ AŞAMASI

Eğitimlerimiz sonunda sınavlara hazır olan öğrencilerimizin katılacakları sınavlara başvuruları, takibi, rehberliği ve sonuçlarının değerlendirilmesi yapılmaktadır.      

 

5.ÜNİVERSİTELERE TERCİH VE KAYIT AŞAMASI

Rehberliğimiz, sınav sonuçlarının elde edilmesinden sonrada devam etmektedir. Bu aşamada öğrencilerimizin tercihleri doğrultusunda başvuruları yapılmakta ve kayıt aşamasında yol gösterilmektedir.


Promosyonu Paylaş