BİREBİR DİL KURSU ANKARA

toefl

Dönem

HER KURS 45 DERS

Ders

HER SEVİYEDE

Bilgi AlTelefon Numaranız (Gerekli)


BİREBİR İNGİLİZCE DİL KURSU programımızın hakkında

Harcadığınız bunca kaynak ve zamana karşılık ikinci dil öğrenme konusunda hala beklediğiniz karşılığı almadınız mı?

Siz büyük bir ihtimalle kamu ya da özel bir eğitim kurumunda, sizin öğrenme özelliklerinizi (stillerinizi) dikkate almayan, kalabalık sınıflarda, "konfeksiyon üretim" yapan bir eğitim aldınız. Konfeksiyon üretimler farklı bedenleri ve zevkleri ve ihitiyaçları nasıl bir beden ölçüsüne sığdırmaya ya da üretilen ürünü seçmeye zorlarsa, verilen  eğitimler de çoğu zaman sizin bedeninize oturmayabilir. 

Bireylerin farklı öğrenme stilleri olduğu için kalabalık sınıflarda her bireye yönelik ihtiyaçların karşılanması zordur. Bu nedenle siz belkide sizin ihtiyaçlarınızı ve öğrenme özelliklerinizi dikkate alan, size özel kesim "butik" bir eğitim almadığınız için dil öğrenme sorununuzu çözemediniz.

American Time Dil Okulları yılların verdiği tecrübe ile size en kısa zamanda ve sonuç alacağınız, çalışma saatlerini sizin belirleyeceğiniz size özel kesim dil öğretme konusunda iddaalı hizmet vermektedir. 

Alacağınız ders sayısı eğitmeninizle birlikte, sizin dil becerileriniz ve seviyeniz ve varmak istediğiniz seviye dikkate alınarak belirlenmektedir. Burada amaç, sizin zaman ve kaynağınızı gereksiz harcamanıza engel olmaktır. Ayrıca saat 8:30 ile 22:00 arasında haftanın her günü eğitmenlerimizin proğramlarının müsade ettiği saatlerde eğitim alabilirsiniz. Eğitim alacağınız yerler, havadar, geniş, aydınlık ve ergonomik oturma özelikli dikkatinizi dağtmayacak özelliklerdedir. Bu nedenle American Time dil okullarında özel eğitim almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Özel derslerimiz;

  1. Genel Yabancı Dil Eğitimi; (İngilizce 6 seviye ve Yabancılara Türkçe 5 seviye , diğer diller 2 seviye); İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca İbranice, Arapça, Osmanlıca, Çince, Korece ve Japonca
  2. Sınavlara Hazırlık İngilizcesi; (YDS, LYS5)
  3. Akademik Sınavlara Hazırlık İngilizcesi; (TOEFL, IELTS, SAT, ALES)
  4. Konuşma pratiğini arttırmaya yönelik İngilizce: Günlük hayatta yaşanabilecek olayları senaryolar üzerinden canlandırarak konuşma becerilerinin arttırılması
  5. İş ve Mülakat İngilizcesi; (Yurt dışı bağlantılı iş yerlerine özel öğretilen İngilizce, İş başvurularında İngilizce mülakat isteniyorsa sizi mülakata hazırlayan İngilizce eğitimi)
  6. İlk Yardım İngilizcesi; Kısa süreli en çok gereksinilen cümle ve kelimelerin öğretildiği yurt dışı gezilerinden önce alınabilecek İngilizceyi çok az bilenlerin faydalanacağı dil eğitimi (Diğer bazı Avrupa dilleri için sorunuz)
  7. Proje İngilizcesi; Yurt dışı toplantılarınızda yapacağınız sunumlarınızı eğitmenlerimiz nezaretinde parlatabileceğiniz eğitimler