BİREBİR İNGİLİZCE KURSU ANKARA

birebir ingilizce kursu ankara

Bilgi Al

Dönem

HER KURS 45 DERS

Ders

HER SEVİYEDE

BİREBİR İNGİLİZCE KURSU PROGRAMIMIZ HAKKINDA

DÖRT AY İÇİNDE İNGİLİZCE KONUŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Uzun yıllar süren eğitimlere rağmen, birçok kişi hala iyi İngilizce konuşamıyor. Siz de anlıyor ancak konuşamıyor musunuz?

İngilizce konuşurken geriliyor musunuz?

Klasik sınıflardan gramer kitaplarından bıktınız mı?

Öyleyse Birebir İngilizce Kursu programımız tam sana göre..

PEKİ NEDEN İNGİLİZCE’Yİ İYİ KONUŞAMIYORUZ?

Kalabalık sınıflarda ezbere dayalı İngilizce eğitiminizi hatırlayın. Klasik İngilizce eğitimi sizleri sadece dersi geçecek not almaya hazırladı. Derslerde gramer bilgileri öğretmen tarafından aktarılır, bol bol kelime ve kalıplar ezberletilirdi. Öğrenci, ancak sözlü sınavlardan sözlü sınavlara konuşabilirdi. Dolayısıyla sınavlardan geçebildiniz ancak akıcı ve düzgün konuşmayı öğrenemediniz.

*İşte yıllardır aldığınız eğitimin sonucunda konuşamamanızın sebebi de tam olarak bu.

O ZAMAN B PLANINA GEÇELİM…

İngilizce öğrenirken, daha iyi konuşabilmek için, bugüne kadar izlediğiniz yolu değiştirmelisiniz. IISS (Intensive Interactive Speaking System) yetişkinlerin İngilizceyi akıcı ve düzgün konuşması için Avustralya’da göçmenler için geliştirilmiş ve Türkiye şartlarına okulumuzca uyarlanmıştır. Sizler başarılı yetişkin bireyler olarak, artık okullar için hazırlanmış kitaplar ve yöntemlerle eğitim görmemelisiniz.

IISS; Türkçe adı ile “Yoğun İnteraktif Konuşma Sistemi” özellikle yetişkin, profesyoneller için geliştirilmiş bir sistemdir ve yeni bir öğrenim yolu olarak sizlere sunulmaktadır.

IISS ile eğitim öncesi alacağınız sözlü seviye tespit sınavından sonra size en uygun olduğunuz seviyeden başlatılacak ve kaç seviye alacağınızı hedefleriniz doğrultusunda siz belirleyeceksiniz. İlk dersten itibaren amaçlanan, ders esnasında sizi mümkün olan en fazla süre konuşturmaktır. Konuşma pratikleri yanında videolar, ses kayıtları ile iyi bir dinleme ve dinlediğini anlama, ilgi alanınıza ve iş kolunuzu dikkate alan kelime alıştırmaları içeren bu sistemde bir seviye 36 ders sürmektedir.

Gramer bilgileri konuşturma alıştırmaları içeriğinde öğretilmektedir. Dilerseniz bu sistem sizin gereksinimlerinize göre (TOEFL, IELTS sınavlarına ön hazırlık, iş İngilizcesi, Teknik, Sağlık İngilizcesi, sunum ve mülakat hazırlığı gibi) dizayn edilir. Eğer yazma becerilerinizi geliştirmek isterseniz, programınız ona göre esnetilebilir.

Bu sistem ile;

 • Dinleme beceriniz
 • Konuşma beceriniz
 • Konuşurken kullandığınız gramer bilgileriniz en kısa sürede gelişecektir.
 • Yeni İngilizce kelimeleri daha kolay ve daha hızlı öğreneceksiniz.
 • Sıkılmadan öğreneceksiniz.Gramer kurallarını dinleyerek ve konuşarak öğreneceksiniz.
 • Gramer kurallarını ezberlemeyeceksiniz.
 • Kulaklarınızla öğreneceksiniz, gözlerinizle değil.
 • Basit sorulara cevaplarla başlayarak gramer konularını öğreneceksiniz.
 • Sıkılmadığınız dersler daha iyi akılda kalır.

Bu Programın Size Sağlayacakları:

 • “Grameri sıkılmadan Öğrenmenin Şaşırtıcı Yolu: İngilizce grameri doğal yollarla yani konuşarak pratikle doğru şekilde kullanmak.
 • İngilizce’yi Hızlı ve Akıcı Kullanmanıza Yardımcı Olan Metod: Kelimeleri ve grameri gerçek diyaloglarla öğrenmek. Kendinize güvenerek konuşmak.
 • İlginizi Çeken Konularda Gerçek Videolar İzleyip, Dinleyerek Sıkılmadan İngilizce Öğrenmek: Öğrenirken düşündüğünüzü, güldüğünüzü, etkilendiğinizi hayal edin.
 • Stresi ve Yavaş Konuşmanızı Engelleyecek Yöntem: Hızlı düşünmenizi ve konuşmanızı sağlayan eğlenceli, mini hikayeler.
 • Sıkılmadan İngilizce Öğreten Dersler: Sınav yok – birbirinin aynısı olan alıştırmalar yok – rekabet yok

AMERICAN TIME GÜVENCESİ İLE BİREBİR İNGİLİZCE KURSU

Son derece güvendiğimiz sistemimiz ile İngilizceyi hızlı, daha ilk dersten başlayarak konuşabilirsiniz. Yabancı arkadaşları ancak konuşarak edinebilir, yurtdışında kendinize güvenerek seyahat edebilir ve işyerindefarkınızı ortaya koyabilirsiniz. EN ÖNEMLİSİ artık İngilizce konuşurken kendinden emin ve rahat hissedebilirsiniz.

Düşünün sürücü ehliyeti alırken yalnızca teorik derslerle trafiğe çıkıldığını. Eğer yazılı sınav sonrası ehliyet verilse idi bugün hiç birimiz araba kullanamıyor olacaktık. Ne zaman direksiyon başına geçtiniz o zaman araba kullanmaya başladınız. Siz bugüne kadar araba kullanmanın teorik kısmını öğrendiniz ve yazılı sınavı geçtiniz. Bu program size araba kullandırıyor. Ne kadar çok derste konuşursanız, o kadar çok günlük hayatta rahat, akıcı ve düzgün konuşabileceksiniz.

 

Önemli Bilgiler :

En iyi Birebir İngilizce Kursu eğitimi veren kurumlardan en önemlisi olan American Time , Ankara Çankaya Kızılay adresinde yer almaktadır. Batıkent , Ümitköy , Etimesgut , Keçiören veya Yenimahalle gibi bölgelerimizde ikamet edip birebir ingilizce dersi almak isteyen öğrencilerimiz , metro hattı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir.