DÜNYA DİLLERİ DİL KURSU ANKARA

toefl

Dönem

HER KURS 45 DERS

Ders

HER SEVİYEDE

Bilgi AlTelefon Numaranız (Gerekli)


DÜNYA DİLLERİ DİL KURSU ANKARA programımızın hakkında

World Languages, İngilizce dışında yabancı diller öğrenmek isteyenler için hazırlanmış bir American Time programıdır. Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Çince, Japonca gibi dünya dillerini kapsayan bu program, American Time şubelerine gelen istekler üzerine açılır.

Programın hedef kitlesi:

Varolan dil bilgilerini ve becerilerini geliştirmek isteyenler,

Turizm veya dış ticaret alanlarında çalışmak isteyenler,

İkinci bir dil ile iş yaşamında avantaja sahip olmak isteyenler,

Mevcut öğrenciler için; 2. yabancı dil eğitimini indirimli almak isteyeneler.

İngilizce' nin dışındaki tüm dünya dilleri için küçük grup dersleri ya da bire bir dersler şeklinde verilmektedir.

Konuşma, Dinleme, Yazma, Okuma yetkinliklerinin tamamını geliştirecek özel dersler; 4 kur sürmekte, programımız 180 derste tamamlanmaktadır.

Haftada 3 gün 3 ders aldığınız takdirde 5 haftada 1 kur tamamlanmaktadır.

Eğitimden önce, öğretmenimiz sizi seviye tespit sınavına alacak ve en uygun seviyeden başlayarak, hedeflediğiniz seviyeye kadar eğitim alacaksınız.

Eğitim başlamadan önce, öğretmenimiz eşliğinde ücretsiz seviye tespit sınavına alınacaksınız ve en uygun olduğunuz seviyeden başlayarak, hedeflediğiniz seviyeye kadar eğitim alacaksınız.  

Eğitim materyalleri tarafımızdan ücretsiz sağlanacaktır. Eğitiminizle ilgili özel talepleriniz olması halinde (iş, aile birleşimi, iş mülakatı, özel sınavlara hazırlık gibi) eğitim programınız sizin talepleriniz doğrultusunda dizayn edilecektir.

Haftalık ders saatleri sizin ve eğitmenlerimizin uygunluğuna göre belirlenecektir.

Her eğitim programı için ayrı ayrı okuma, dinleme, yazma, konuşma kriterlerini uygulamak için hazırlanmış, öğretmenlerin ders planlanmasında işlerini kolaylaştıracak müfredatlar hazırlanmıştır.