FRANSIZCA KURSU ANKARA

fransizca-kursu

Bilgi Al

Dönem

HER KURS 45 DERS

Ders

HER SEVİYEDE

NEDEN FRANSIZCA ?

Fransızca 5 kıtada 200 milyon kişi tarafından konuşulan 29 ülkenin resmi dilidir. Dünyanın 5.ekonomi  devi olan, girişimci ve araştırmacılar için en dikkat çeken ülkelerin başında gelen Fransa'nın anadilidir.

İngilizce'den sonra 5 kıtada pek çok ülkede yerel dil,eğitim,devlet ve ticaret dili olarak geniş bir alanda kullanılmaktadır. Moda, tiyatro,yemek kültürü, görsel sanatlar,dans ve mimarlık gibi alanlarda da kullanılan uluslararası bir dildir.

Bununla birlikte Fransızca, diplomaside ve önemli uluslararası organizasyonlarda kullanılan temel diller arasında yer almaktadır. Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Avrupa Konseyi,NATO, UNESCO gibi uluslararası kuruluşların resmi dilleri arasında yer almaktadır.

Fransızca'nın dünya çapında önemi oldukça büyüktür ve kıtalar arası bir kullanıma ulaşmıştır. Buna bağlı olarak İsviçre, Kanada, Belçika ve diğer politik, ekonomik, teknolojik önem arz eden ülkelerde Fransızca'nın kullanılması dilin önemini daha da artırmaktadır.

Tüm bu sebeplerden dolayı Fransızca bilerek hemen hemen her meslek alanında ve uzmanlık alanında iş bulabilirsiniz.

Amerikan Time dil ve kariyer okulumuzda Fransızca kursu dersleri maksimum 12 kişilik sınıflarda ya da 1-5 arasında öğrencinin birlikte eğitim gördüğü VIP gruplarda verilmektedir.

Avrupa dil portföyü kriterlerine göre belirlenmiş eğitimlerimizin tamamı 6 kurda tamamlanmıştır. Fransızca eğitimi alan öğrenci sayısına göre herbir kur birebir eğitimlerde 45 derste 10 kişilik standart sınıflarda ise 100 derste tamamlanmaktadır.Derslerimizde kullandığımız Tout Va Bien kitabımızla Fransızcayı hiç zorlanmadan kolayca ve sağlam bir temele oturtarak öğrenebileceksiniz.

Fransızca kursu Ankara programının hedef kitlesi ;

-Fransızca YDS sınavına girecek olanlar,

-Açıköğretim Fransızca sınavına hazırlananlar,

-Lise ve Üniversitede Fransızca derslerine destek almak isteyenler,

-Üniversite Fransızca hazırlık atlama sınavlarında başarılı olmak isteyenler

-Yurtdışında Fransızca eğitim veren okullarda lisans ve yüksek lisans eğitimi alacak olanlar,

-Yurtdışı seyahat planları olanlar,

-İş ve kariyer gelişiminde Fransızca'nın önemini kavrayarak kademe atlamak isteyenler,

-Şahsi olarak Fransızca öğrenerek kendilerini geliştirmek isteyenler.