KIDS JUNIOR

kids-junior

Bilgi Al

Dönem

HER KURS 45 DERS

Ders

HER SEVİYEDE

KIDS & JUNIOR ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSU ANKARA PROGRAMIMIZ HAKKINDA

"Ağaç yaşken eğilir". Çoğumuz bu güzel atasözümüzün farkındadır. Kendimizle de ilgili hep dil öğrenmekle ilgili bir pişmanlık yaşıyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, en az bir dili hatta günümüzde ikinci yabancı dili öğrenmesi gerektiğini biliyoruz. Ancak, ne zaman başlamalı, nerede öğrenmeli sürekli bir arayış içindeyiz.

Ne zaman başlanması gerektiği ile ilgili bazı veliler anaokulundan başlayarak çocuklarına eğitim aldırıyorlar, bazıları dil eğitimi ile bilinen özel okullarda çocuğuna eğitim aldırıyorlar. Çoğu veli de devlet okulunda verilen yabancı dil eğitimini yeterli görmeyerek, dil kurslarına gönderiyorlar. Hepsinde gerçeklik payı var. Ancak, nerede dil eğitimi alınırsa alınsın, çocuğun bu seviyede eğitim esnasında sıkılmaması ve eğlenerek öğreniyor olması esastır. Bu dönemde öğretmeninden, eğitim materyallerinden veya eğitim yöntemlerinden yaşayacakları sıkıntılar, dilden soğumasına ve ömür boyu dil öğrenmeye karşı direnç oluşturmasına neden olmaktadır. Sizler de düşünün, niye dilden soğudunuz ya da şimdi dili başarı ile kullanıyorsunuz. Hepimizin bu konuda iyi ya da kötü bir tecrübesi vardır. Öğrencinin yaşı kaç olursa olsun, veli için ya da dil okulları için öncelik dil öğrenmeyi günlük hayatının bir parçası haline getirmek ve sevdirmek olmalıdır.

Başlangıçta unutun sınıfta en yüksek not almasını ya da komşunun kızının nasıl da güzel yabancı dil konuştuğunu. Present Perfect Tens'i iyi bilmesi, onu çok iyi bir dil bilimci yapmayacak ya da Future Perfect Continuous tensi belki hayatında 2 kere kullanamayacak.. Öğrenciye her gün yeni ne öğrendiğini sormak, hele lisede öğrendiğiniz İngilizcenizle konuşmasını test etmek fayda getirmiyor. O yaşlarda dil öğrenen çocuklar pasif dinleyici, gözlemleyici. Hatalarının söylenmesini sevmiyorlar, onun yerine cesaretlendirilmeyi bekliyorlar. Özellikle 7-10 yaş arasında sabırlı olmak, dil öğrenimi ile ilgili özgüven sağlamak en doğru yoldur.

American Time dil programları; çocuklarınıza tam da bunu yapmaktadır. Onlara baskı yapmaksızın doğal ve hızlı bir şekilde, çeşitli oyun ve aktivitelerle İngilizce öğrenmelerine ve sevmelerine yardımcı olur. Amacımız, İlkokul yaşındaki çocukların derslerinde en yüksek notu aldırmak değil. Okulumuza gelmek için can atan hafta sonunu iple çeken, dersin nasıl geçtiğini anlamayan kendine güveni tam öğrenciler yetiştirmek. Temeli sağlam atarsak, başarı arkasından zaten geliyor.

Yapılan araştırmalar etkili öğrenme ve bilgi edinmenin duyular ( % 75 görsel, % 13 işitme ve % 12 dokunuş, koku, tat) uyarıldığında gerçekleştiğini göstermektedir. Öğrenme sürecinde görsel ve işitsel stillerin beraber kullanılması ile çocukların daha kolay, hızlı ve kalıcı öğrenmelerinin sağlandığı görülmüştür. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin hedeflendiği okulumuzda, en etkili yollarından birisi olan işitsel ve görsel stiller kullanılarak en etkili öğrenme hedeflenmektedir. İnteraktif derslerimizde konuyla ilgili hem işitsel hem de görsel olan resim, fotoğraf, video ve film gibi malzemeler kullanılarak öğrenme pekiştirilmektedir. Bunun yanında fun time aktivitelerinde (eğlence zamanı) çeşitli oyun ve aktivitelerle çocuklar eğlenerek dil becerilerini konuşma (speaking), yazma (writing), dinleme (listening) ve okuma (reading) bilgilerini aktif olarak kullanma ve pratik yapma şansı yakalarlar.

Öğretmenlerimizi dikkatlice seçiyoruz. Öğretmenlerimizin dil eğitimi diploması ya da formasyon eğitimi sahibi olması yeterli değil. Çocukları seven, onların çizgi filmlerini kitaplarını, oyunlarını bilen sabırlı, iletişimi güçlü, en az onlar kadar dinamik ve enerjik bireyler olmaları gerekiyor. Öğrenme sürecinde ailenin çok büyük bir rol oynağı kuşkusuz önemli bir gerçektir. Çocuklar için dil eğitiminin bireysel değil bir grup işi olduğuna inandığımız vizyonumuzla, uzman kadromuz tarafından ilk olarak öğrenci ve aile ile görüşülür ve öğrencinin bireysel ihtiyacına cevap verecek bir model geliştirilir.

Sınıflar, çocukların akranları ile etkileşim kurmalarına ve öğrenirken kendilerini güvende hissetmelerini sağlayan yaşlara göre ayrılır. İlk öğretim 2. sınıftan itibaren, en fazla 12 kişilik olan sınıflarımızda MEB odaklı müfredatla çocuklarınızın okul derslerinde daha başarılı olması hedeflenirken, eğlenceli içeriğimizle çocuğunuzun erken yaşta temel İngilizce becerisi geliştirilir. Öğrencilerimiz ve ebeveynlerden aldığımız düzenli geri bildirimlerle en yüksek verim hedeflenmektedir.

ankarada çocuklara yabancı dil kursları
okul öncesi çocuklar için ingilizce kursu ankara da
çocuklar için ingilizce kursu ankara
10 yaş çocuklar için ingilizce kursları ankara
ingilizce kursu ankara çocuk
çocuklar için ingilizce kursu ankara
ingilizce çocuk kursları ankara
çocuklar için en iyi ingilizce kursu
ankarada en iyi ingilizce kursu çocuklar için
çocuklar için ingilizce kursu ankara da kızılay
çocuklar için ingilizce kursu4 yas ankara
çocuklara yönelik ankaradaki en iyi ingilizce kursları
çocuk ingilizcesi kursu ankara
çocuklar için ingilizce kursları ankara
çocuklar için ankara ingilizce kursları tavsiye 2017
çocuklar için ingilizce dil kursu yenimahalle ankara
ankara çocuk ingilizce kursu
amerikan kültür derneği çocuklar için ingilizce kursu ankara cinnah
çocuk ingilizce haftasonu kursu ankara
ankara çocuklar için ingilizce kursları
ankara evde çocuklara ingilizce kursu
ankarada ingilizce kursu çocuklar icin
ankara ingilizce kursları 4 yaş çocuk
keçiören çocuklar için ingilizcr kursu
çocuklar için ingilizce kurs ücretleri ankara
çocuk ingilizce kurs ankara
çocuklara ingilizce kursu anjara
ankara çocuk igilizce kursları
çocuklar için ingilizce kurs ankara tavsiye yorum
çocuk ingilizce kursu ankara
çocuk ingilizce kursu ankara
ingilizce çocuklar için şarkılar
çocuklar için ingilizce kurslari ankara
ankara ingilizce kursları çocuk
çocuklar için ankarada ingilizce kursu
ankaradaki çocuklar için ingilizce kursları
ankarada çocuk ingilizce kursu
çocuk ingilizce kursları ankara
çocuk ingilizce kursları ankara
2 yaş çocuk ingilizce eğitimi