RUSÇA KURSU ANKARA

rusça kursu ankara

Bilgi Al

Dönem

HER KURS 80 DERS

Ders

Her seviyeye uygun olan Rusça Kursu derslerimiz Ankara Kızılay Şubemizde başlamış bulunmaktadır. Rusça öğrenmek istiyorsanız iletişim formunu kullanarak veya üst kısımdaki telefon numaralarımızdan bizlere Rusça Kursu Fiyatları için ulaşabilirsiniz.

RUSÇA KURSU ANKARA PROGRAMIMIZ HAKKINDA

American Time Ankara Dil ve Kariyer Okulları olarak Rusça öğrenmek isteyenler için Rusça Kursu Ankara programımız başlamış bulunmaktadır. Rusça eğitimlerimiz ile ilgili bilgiler yazının devamında mevcut olmakla birlikte, iletişim sayfamızdaki formdan veya iletişim numaralarımızda Rusça kursu fiyatları veya eğitim içeriği ile ilgili sorularınızı iletebilirsiniz.

Rusça, Beyaz Rusça ve Ukraynaca ile birlikte Hint-Avrupa dil ailesinin Slav Dilleri grubunun Doğu Slav Dilleri alt grubuna girer ve Avrasya’da yaygın olarak konuşulan bir dildir. Rusça dünya üzerinde en çok konuşulan 5. Dildir ve 160 milyon kişi tarafından anadili ve yaklaşık 250 milyon kişi tarafından ikinci dil olarak konuşulmaktadır. Son yüzyılda politik açıdan önemli bir dil haline gelen Rusça, Birleşmiş Milletlerin 6 resmi dilinden biridir. Rusça Kiril alfabesini kullanır.

Rusya’ da meydana gelen siyasal değişimden dolayı artan ticaret ve turizm hareketleri ile birlikte Rusça, gerek dünyada gerekse de ülkemizde son derece değer ve önem kazanmış ve Rus diline olan ilgiyi üst düzeye taşımıştır.

American Time Ankara Dil Okulunda, Rusça kursu her biri 80 ders olan toplam altı seviyede öğretilmektedir. Eğitim Programı Avrupa Dil Portföyü kriterlerine göre dizayn edilmektedir. Genel Rusça Programlarında, A1 ve A2 Temel, B1 ve B2 Orta, C1 ve C2 ileri seviyelerinde eğitim verilmekte olup öğrencinin her seviyede okuma, yazma, anlama ve konuşma dil becerilerinin geliştirilmesi hedeflemektedir. Her kur hafta içi ve hafta sonu sınıflarında 10 haftada tamamlanmaktadır.

Genel Rusça Eğitiminde, günlük hayatta kullanılan standart günümüz modern Rusçası eğitimi yapılmaktadır. Eğitimde Moskova Devlet Üniversitesi'nin önerdiği “Rusya’ya Doğru 1-2-3-4” ders kitapları ve CD’leri kullanılmaktadır.

Her kurun ortasında ve sonunda 2 sınav yapılmaktadır. Bu sınavlarda öğrencinin ilk kurlardan itibaren 4 becerisi ölçülmektedir. Sınavların ortalaması %70 ve üzerinde başarılı olan öğrenciler bir üst kura geçebilmektedir. Altında not alan öğrenciler, American Time Dil Okullarının öğretme garantisi kapsamında değerlendirilirler.

Öğrencilerimiz ilk 3 kurda Rus Dili ve Edebiyatı mezunu, deneyimli Türk ya da Türkçe bilen native hocalar tarafından, daha ilerleyen kurlarda ise sadece Dil bilimci Native (ana dili Rusça olan) hocalar tarafından eğitilirler.

Öğrencilerimizin standart ders saatlerine uyamaması, öğrenme stilleri, özel sebepleri veya daha kısa zamanda öğrenme talepleri olması durumunda 4 kişiye kadar öğrencinin katılabileceği küçük VIP gruplarda, özel dersler şeklinde eğitimler verilebilmektedir. Birebir ya da küçük gruplar halinde verilen eğitimlerde 1 kur; 45 ders saatinde,  5 haftada tamamlanmaktadır. Özel derslerde öğrencinin talepleri doğrultusunda haftalık ders programlarında ayarlamalar yapılabilmektedir.

Özel derslerde, genel Rusça’ nın dışında, iş ve ticaret Rusçası, sadece pratik konuşma Rusçası, Rusça YDS sınavına hazırlık eğitimi alabilirsiniz.

Eğitiminizi Rus Üniversitelerinde sürdürmeyi planlıyorsanız, bu üniversiteler tarafından talep edilen TORFL sınavlarına özel derslerle sizler için başlattığımız Ankara Rusça Kursu programımızda hazırlanabilirsiniz.

Sınavlarla ilgili daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

E-mail:test.language@spbu.ru

Website: http://spbu.ru/science/expert/lang-centre.html

 

ingilizce kurus
en iyi rusça kursu
çayyolu rusça kursu
rusça dil kursu ankara
ankara rusça kursu
ankara rusça kursu
rusya rusça dil kursu
ankarada rusça kursları
incirli rusca kursu
gordion avm yakını rusça kursu
rusya ingilizcesi anlamı ne
rusça kurs fiyatları
eryaman rusca kursu
ankara rusça kursu tavsiye
rusca kurslari
rusça kursları
yurtdışı rusça kursu
istanbul rusça dil kursları
rusça kurs ankara
rusça kursu ankara kızılay
rusça dil kursu ankara yorum
diyarbakir rusca kursu
active english rusca kursu fiyat
gordio rusça kursları
ankarada rusça kursu
rusya da rusça kursu fiyatları
rusça kursu ankara
rusça kursu belarus
rusça kurs ankara etimesgut
ankarada en iyi rusça kursu
ankara rusca kursu
ankara rusça kursu fiyatları
rusça kursu fiyatları
hızlandırılmış rusça kursu ankara
rusça kursu ankara fiyatları
ankara batıkent rusça kursları
rusca kurs
ankarada rusca kursu
ankara rusça dil kursları
rusça kursu ankara tömer
ankarada rusça kursu fiyatları
ankara rusça kursları
ankara rusça kurslar
rusça kurs fiyatları ankara
rusça kursları ankara
ukraynada rusça kursu
rusca kursu ankara
active english rusça kursları
ümitköy çayyolu rusça kurs
ankarada rusca kurslari
rusça kursu ankara oran
rusca kursu
rusça dil kursu yazın rusyaya
ankara yıldızevler rusça kursu
rusça kursu
denizli rusca kursları
rusça kursu ankara
turkçe rusça kurs elvankent
kızılay rusça kursları
rusça dil kursu ankara fiyatları
ümitköyde rusça kursu
rusça kursu ümitköy
hızlandırılmış rusça kursu ankara
ankarada rusca kurs fiyatları
rusça kurs
rusça kursu ankara fiyatları
ankara rusça kurs
tömer rusça kurs fiyatları
teol trabzon başvurusu
rusça kursları ankara fiyatlari