YABANCILARA TÜRKÇE KURSU ANKARA

Yabancılara Türkçe Öğretimi Kursu

Bilgi Al

Dönem

HER KURS 45 DERS

Ders

HER SEVİYEDE

ANKARA AMERICAN TIME DİL OKULLARINDA YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE EĞİTİMİ BAŞLIYOR...

American Time Dil Okulları, Ankara şubesinde, uzun yılların verdiği yabancı dil eğitimi tecrübesini kullanarak, ister günlük hayatınızda kullanmanız isterseniz de Akademik gereksinimleriniz (Türkçe eğitim veren Üniversite ve kurumlarda) için Türkçe eğitimleri de yine hassasiyet ve özgüven ile verilmektedir.

Okulumuzun size sağlayacağı kabul mektubu ve rehberlik hizmetleri yardımı ile, katılacağınız Türkçe eğitimleri sayesinde bir yıla kadar yeni vize alabilmektesiniz ya da süresi dolan vizelerinizi uzatabileceksiniz.

Türkçe eğitimlerimizde Avrupa Dil Portfoliosu kriterleri kullanılmaktadır. Toplam 6 kurdan oluşan Yabancılar için Türkçe Eğitimlerimiz, A1 kurundan başlamakta ve C2 ye kadar devam etmektedir. Öğrencilerimiz, her kurun sonunda dört temel dil becerisi (dinleme-anlama, okuma-anlama, konuşma, yazılı anlatım) ve bu becerileri destekleyen yan becerileri (dilbilgisi ) kapsayan sınavlarla değerlendirilirler.

TÜRKÇE EĞİTİM DÜZEY VE KURLARI

TEMEL SEVİYE A1 A2
ORTA SEVİYE B1 B2
İLERİ SEVİYE C1 C2

  • Türkçe sınıfları oluşturulurken Türk soylu olan yabancı uyruklular ve diğer yabancı uyruklular için farklı sınıflar açılarak Türk soylu öğrencilerin gereksiz zaman ve kaynak kaybının önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Ayrıca oluşturulan sınıflarda tüm öğrencilerin Türkçe alt yapısı, yerleştirme sınavı yapılarak, öğrencilere en uygun seviyeden ve sınıftan başlatılması sağlanmaktadır.
  • Eğitimlerimizde Türkçe Öğretim Setleri, bunlara ait çalışma kitapları, kitapları takip eden görsel ve işitsel kaynaklar, öğrencilerimize ücretsiz temin edilmektedir. Yabancılar İçin Türkçe Dersleri konusunda uzman daha önce yabancılara eğitim vermiş ve bi-lingual eğitmenlerce verilmektedir.
  • Öğrencilerimiz etüd, telafi dersleri ve deneme testleri ile sürekli olarak desteklenmekte ve performans takipleri ile kendisine en uygun ve esnek programlar sunulmaktadır.
  • Öğrencilerin talep etmesi halinde kalacak yer ve diğer hizmetler konusunda yardımcı olunmaktadır.
  • Bunun dışında YÖS Eğitimlerine devam eden öğrencilerimiz için Türkçe Yeterlilik Sınavlarına yönelik özel programımızda bulunmaktadır.

Önemli Bilgiler :

En iyi Yabancılara Türkçe Öğretimi Kursu eğitimi veren kurumlardan en önemlisi olan American Time , Ankara Çankaya Kızılay adresinde yer almaktadır. Batıkent , Ümitköy , Etimesgut , Keçiören veya Yenimahalle gibi bölgelerimizde ikamet edip Ankara Yabancılara Türkçe Öğretimi Kursu almak isteyen öğrencilerimiz , metro hattı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir.