YURTDIŞI DANIŞMANLIK ANKARA

toefl

Bilgi Al

Dönem

Hafta ici: 8 hafta 
Hafta sonu: 10 hafta

Süre

Hafta ici: 12 saat 
Hafta sonu: 10 saat

Ders

İngilizce dil, konusma, dinleme, yazma ve okuma

Yurtdışı Danışmanlık programımızın hakkında

Günümüzde artık iyi bir iş ve kariyere sahip olmak için malesef sadece üniversite diploması yeterli değildir. Globalleşen dünyada hemen her ülkede eğitim alma fırsatınız bulunmaktadır. Yurtdışında eğitim herşeyden önce yabancı dil eğitiminizi pekiştirmenizi sağlar. Dili kendi konuşulduğu ülkede, kendi insanları arasında öğrenmek daha hızlı, verimli ve kalıcı olacaktır.

Farklı kültürlerle tanışarak, hiç tanımadığınız insanlarla yaşayarak hem iletişim becerilerinizi güçlendirir, hem de kendi ayaklarınız üzerinde durursunuz. Yeni yerler, insanlar, kültürler, ve tarihlerle karşılaşarak ufkunuzu genişletip, global bir vizyona sahip olacaksınız.

Yurtdışı deneyimleri ilerideki iş imkanları ve eğitim olanakları açısından size birer avantaj olacaktır. Belki de ilk defa sorumluluk almayı öğrenecek, sorunlarınızın üstesinden gelmeye çalışacak ve karakterinizi daha da güçlendireceksiniz. Kariyer anlamında spesifik seçimlerle hem kendinizi geliştirecek hem de odaklandığınız eğitime daha hakim olacaksınız.

 

Kendi ülkeniz sınırlarında kalmayıp, dünyanın en iyi üniversitelerinde, en iyi eğitim kurumlarında okuyacak ve en iyi iş imkanlarına sahip olacaksınız.

Deneyimli yurtdışı eğitim danışmanlarımız sayesinde bu hizmeti sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz. En kısa sürede ihtiyaç ve bütçenize en uygun eğitim programı sunma garantimizi de veriyoruz.

 

Detaylı bilgi için: Ziya Gökalp Cad. No: 21 Kat: 2 Kızılay Çankaya/ANKARA adresinden bize ulaşabilir ya da (0312) 433 18 81 numaralı telefonu arayabilirsiniz.